Glomex MS, s.r.o.

Referent ekonomického oddělení
Hledáme pečlivého a spolehlivého člověka do ekonomického oddělení.

Náplň práce

  • běžná a obchodní korespondence a komunikace s dodavateli a odběrateli
  • sledování toku obchodního zboží od/k odběratelům/dodavatelům
  • evidence přijatých dokladů a jejich následné odeslání externí účetní
  • spolupráce s externí účetní
  • vystavování faktur, zálohových faktur, daňových dokladů
  • obsluha účetního programu Pohoda
  • podpora personální agendy
  • kontrola řádného zapisování knihy jízd
  • plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízeného nebo nadřízených

Požadavky

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • orientace v účetnictví
  • znalost účetního programu Pohoda výhodou
  • dobrá znalost MS Office
  • základní znalost AJ
  • pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu

Nabízíme velmi příjemný a přátelský pracovní kolektiv a rozumné nadřízené. Možnost profesního růstu,  firemní benefity (firemní telefon, placené jazykové kurzy v místě zaměstnání, sickdays, atd).  Místo výkonu práce je na Zahradním Městě, Praha 10.
Nástup - na nic nečekejte! Chceme Vás ihned