Lucky Money a.s.

Cashier
Čeká Vás vyplácení výher, výměna žetonů a veškeré další transakce, zodpovědnost za stav pokladny, zajištění profesionálního zákaznického servisu, spolupráce s vedoucím provozovny

Nejrychleji rostoucí spoelčnost na českém trhu Rebuy Stars hledá posilu do týmu!

Sedět za pokladnou supermarketu nebo stát celý den u pásu - to asi nikomu nedělá radost. Udělejte změnu! Skupina Rebuy Stars má pro vás novou životní výzvu. Byli jste někdy v americkém Las Vegas? Ráj luxusní zábavy, celebrit a prestižních casin se objevil také v České republice a vy můžete být součástí fresh life-stylu! Přemýšleli jste někdy nad prací “krupiéra/krupiérky, pokladní, recepční nebo hostesky” v luxusním casinu plném úspěšných lidí? Je to jednoduché, stačí se nebát.

Pro naše casina v Praze a Brně hledáme kandidáty/kandidátky na pozici Cashier.

Co Vás čeká:

  • vyplácení výher, výměna žetonů a veškeré další transakce
  • zodpovědnost za stav pokladny
  • zajištění profesionálního zákaznického servisu
  • spolupráce s vedoucím provozovny

Koho hledáme my?

  • kandidáta/kandidátku, který/á má zájem o práci s lidmi
  • zodpovědnou, přátelskou a komunikativní osobnost
  • předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Požadujeme:

  • profesionální vystupování, reprezentativní vzhled
  • trestní bezúhonnost, časovou flexibilitu - práce na směny (krátký x dlouhý týden, i noční směny)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nadstandardní platové ohodnocení, bonusy, příplatky, vysoké spropitné
  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr
  • možnosti kariérního růstu
  • práci v mladém, dynamickém kolektivu