Marie Kozáková

Práce z domu
UPŘEDNOSTŇUJEME DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI !

Pracovní náplň

  • Kontakt a komunikace s klienty, zájemci, kteří již projevili zájem o naše služby.
  • Rozvoj vztahů se stávajícími klienty, marketing, rozvoj a vedení týmu.

Požadavky

  • Plnoletost - 20 let a více.
  • Ochota naučit se novým věcem.
  • Uživatelská znalost práce s PC/internetem/telefon.
  • Schopnost aktivní a samostatné práce.
  • Zájem o nezávislou a samostatnou činnost s volnou pracovní dobou. Pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost.

  • Požadujeme na přivýdělek 2-3 hodiny času denně - NUTNÉ MÍT!
  • Na hlavní činnost 6-8 hodin času denně.

Nabízíme

  • Práci z pohodlí vašeho domova dle Vašich představ – práce doma, popř. odkudkoliv ( např. z vlastní kanceláře).
  • Flexibilní, VOLNOU pracovní dobu.
  • Přivýdělek, vedlejší činnost (při zaměstnání, při mateřské, při studiu, při důchodu atd.).
  • NEBO - jedinečná příležitost pro dlouhodobou a profesionální kariéru.
  • Osobní a finanční růst.
  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející oblasti.
  • Kompletní profesionální proškolení pomocí nejmodernějších a uživatelský jednoduchých internetových technologií.

Přivýdělek 2-3 hodiny denně se ziskem cca 10-15.000 Kč měsíčně. Hlavní činnost 6-8 hodin denně se pohybuje cca od 30.000 Kč měsíčně nahoru.