LUX Czech s.r.o.
 
 
 
 
TOP SALESMAN - těšíme se na nové budoucí kandidáty
PRÁVĚ TEĎ JE ŠANCE NA PŘIJETÍ do Lux Business School. Je prokázáno, že Lux Business School vyškolila a vytvořila mnoho současných obchodních manažerů a generálních ředitelů, kteří jsou úspěšní po celém světě.

Lux je jednou z nejvýznamnějších světových firem a má historii, která sahá až do roku 1901. Společnost Lux založila Electrolux a dnes má více než 18.000 zaměstnanců ve 35 zemích.

Lux je často spojován s prvotřídním vzděláním v oblasti prodeje. Lux Business School je považována za jednu z nejlepších škol, která vytvořila pracovní příležitost pro mnoho současných úspěšných podnikatelů. Naučíte se osvědčené teorie obchodu od A až do Z. Lux Business School 1. stupeň trvá 1 rok a součástí je výuka teorie a realizace v praxi.

Lux pracuje s různými produktovými řadami: Clean Air, Clean Home, Pure Water a Professional.

Nyní zbývá několik málo míst a probíhají další pohovory a Vy můžete být ihned přizváni také. Stále hledáme ty nejlepší kandidáty a výběr není uzavřen.

Vaše kariéra začne jako prodejce (B2C), v průběhu prodejního školení budete moci přejít na pozici team leadra s šancí vybudovat a vést tým 5-6 prodejců.

Pro nejlepší z vás se také nabízí možnost rozvoje v zahraničí.

Můžete - li upřímně odpovědět "ANO" alespoň na 6 z 8 následujících otázek? Pak jste správným kandidátem!

  1. Máte energii a dokážete se o ni podělit s ostatními?
  2. Máte ambice?
  3. Jste motivovaní a dokážete motivovat ostatní?
  4. Máte vlastní energii a můžete řídit ostatní?
  5. Je pro Vás snadné zapojit ostatní?
  6. Jste skromný?
  7. Jste odvážný?
  8. Jste vítěz?

Pokud jste ochoten investovat 100% sebe, jsme připraveni se Vám na 100% věnovat. Požadujeme, abyste měl vlastní vůz.

Máte-li tyto schopnosti, máte příležitost začít svou kariéru stejně jako mnoho současných obchodních manažerů a ředitelů po celém světě.

Nepotřebujete mít zkušenosti přímo s prodejem, ale i ty Vaše zkušenosti mohou být nyní v obchodě využity, ať už je máte z průmyslu, z kanceláře a podobně.

- Fixní mzda + provize

- Zaměstnanec

NEZTRÁCEJTE ČAS A ODPOVĚZTE IHNED!