MARKETING

BACK OFFICE ASSISTANT
CREDIT CZECH s.r.o.

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za plnění úkolů
  • organizace a podpora schůzek managementu společnosti (prostory, vybavení, příprava materiálů, atd.)
  • zajištění služebních cest zaměstnanců – organizačně i administrativně
  • komunikace se zahraničními partnery
  • vyřizování e-mailů a jiné korespondence
  • vyřizování, filtrace a přepojování telefonních hovorů
  • vystavování objednávek ve spolupráci s ostatními odděleními
  • schvalování a ověřování faktur
  • zajištění běžného chodu kanceláře (rozdělování pošty, pohoštění hostů, a jiné administrativní práce

Co očekáváme:

  • praxe na obdobné pozici (asistence vedení společnosti, asistence pro více oddělení společnosti)
  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pečlivost, spolehlivost
  • organizační schopnosti
  • dobrá znalost práce na PC s MS Office
  • příjemné vystupování a velmi dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme:

  • práci v úspěšné a rozvíjející se společnosti
  • finanční ohodnocení
  • firemní zaměstnanecké benefity:
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 4 dny sick days
  • cafeterie společnosti
  • penzijní pojištění
  • dovolená navíc za každý odpracovaný rok
  • práci v příjemném kolektivu
  • různorodou pracovní náplň
  • Náchodská 2397/23, Praha – Horní Počernice