MARKETING

Marketing & Social Media Specialist
Proton Therapy Center Czech s.r.o.

Úsek marketingu a strategie zajišťuje komunikaci s odbornou veřejností a pacientem. Jeho hlavním cílem je prezentace možnosti léčby protonovou terapií, podpora léčby pacientů s nádorovým onemocněním.

Tento úsek přímo odpovídá vedení společnosti, spolupracuje však také s ředitelem úseku zdravotní péče a odborníky společnosti PTC.

Náplň práce:

  • Správa a aktualizace www stránek a sociálních sít
  • Spolupráce na přípravě prezentací a propagačních materiálů
  • Správa online kampaní a analýz (Google Adwords, Google Analytics, Adform, Sklik)
  • Realizace vlastních marketingových aktivit ve spolupráci s managementem firmy
  • Spolupráce s externími dodavateli v oblasti překladů a tisku materiálů
  • Aktivní komunikace a prezentace výsledků u odborné i laické veřejnosti
  • Aktivní podpora při pořádání seminářů, kongresů, eventů
  • Spolupráce na akcích pro zaměstnance
  • Reporting činností

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti marketingu a obchodu výhodou
  • Výborné komunikační a obchodní dovednosti, reprezentativní vystupování
  • Znalost a zkušenosti s online/offline marketingem
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka (další jazyky výhodou)
  • Hledáme pozitivního člověka, který je komunikativní, organizačně zdatný, hlava otevřená, psychicky odolný, spolehlivý, empatický a schopný pracovat samostatně

Nabízíme:

  • Práci na unikátní dynamicky se rozvíjející klinice, která udává trend v daném v daném odvětví
  • Podobně nadšené kolegy, kterým jde o společnou věc
  • Možnost stabilního pracovního poměru s dlouhodobým výhledem
  • Možnost realizace vlastních myšlenek a nápadů
  • Z velké části samostatnou a zodpovědnou práci
  • Dobré finanční ohodnocení s motivační složkou
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Další firemní benefity
  • Budínova 2437/1a, Praha – Libeň