HANYA corporation s.r.o.

Specialista podpory prodeje Vodafone
Hledáme schopné a komunikativní pracovníky na pozici operátor call centra (aktivní linka).

Zaměstnanců si vážíme a dáváme jim prostor pro seberealizaci a kariérní růst. Víme, že práce v telemarketingu umí být mnohdy náročná, proto za ni nabízíme nadstandardní odměnu a bohaté benefity.

Náplň práce

  • Telefonické kontaktování stávajících i nových klientů z interní databáze
  • Vedení administrativy spojené s hovory

Požadavky

  • Komunikativní osobnost, český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Příjemný hlasový projev bez vad řeči
  • Základní znalost práce na PC
  • Spolehlivost, samostatnost, pozitivní myšlení
  • Praxe v call centru výhodou

Nabízíme

  • Nástup na HPP, možnost spolupráce i formou brigády (DPP)
  • Fixní základ mzdy + bonusovou složku (přehledný bonusový systém)
  • Finanční i nefinanční výhry v interních soutěžích
  • Odborné produktové školení
  • Průběžné vzdělávání v oblasti komunikačních dovedností zdarma
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • 4 týdny dovolené

Místo výkonu práce

Moderní kanceláře v centru Brna - ul. Křenová 478/72, Brno. Výborná dopravní dostupnost - tramvaje č. 8, 9, 10, trolejbus č. 31, 33 - zastávka Masná.