Pilulka Distribuce s.r.o.

Specialista/ka zákaznické péče
Už od dětství jste řešili všechny problémy s nadhledem? Pro zákazníky byste se rozdali? Mluvíte i ze spaní a úsměv z tváře vám nemizí? Tak se přidejte do našeho týmu zákaznické péče, který hledá posilu!

Náplň práce:

Na zákaznické podpoře budete pomáhat našim zákazníkům, vyřizovat jejich objednávky a odpovídat na dotazy.

  • Zákaznická péče přes telefon a e-mail.
  • Aktivní řešení a pomoc zákazníkům.
  • Komunikace s distributory.
  • Práce s kancelářskými aplikacemi na PC.

Požadujeme:

Chceme někoho, kdo na naše zákazníky bude příjemný i v pátek odpoledne a nevzdá to po prvním nepříjemném telefonátu. Hledáme člověka, který zapadne do našeho mladého týmu a kterého bude práce pro Pilulku bavit.

  • SŠ či VŠ vzdělání (VŠ výhodou)
  • Znalost práce s PC – kancelářské programy, internet
  • Příjemné vystupování
  • Klientská orientace
  • Výborná znalost češtiny
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Ochota učit se novým věcem
  • Flexibilita, samostatnost

Platové ohodnocení:

  • Nadstandartní dle dohody
  • Práce na hlavní pracovní úvazek

Nástup:

  • od 1.8.2017 (nebo na základě domluvy)

Další benefity:

  • Dynamické prostředí a práce v příjemném kolektivu
  • Podnikavé prostředí s okamžitou realizací vlastních nápadů
  • Týmové aktivity