MARKETING

ASISTENTKA VEDENÍ SPOLEČNOSTI
PROMA REHA, s.r.o.

Náplň práce:

· vedení sekretariátu jednatelů společnosti

· správa schůzek a služebních cest

· komunikaci s úřady a institucemi v ČR i zahraničí

· příjem, zpracování a směrování telefonních hovorů

· správa e-mailové pošty

· zápisy z jednání včetně důsledné kontroly plnění úkolů

· příprava podkladů a marketingových materiálů pro obchodní jednání

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání

· AJ na komunikativní úrovni

· výborné organizační schopnosti

· komunikativnost, pečlivost, důslednost a odpovědnost

· diskrétnost

· časovou flexibilitu

· dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)

· trestní bezúhonnost

· aktivní řidič skupiny B

Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou:

· znalost práce v informačním systému Helios Orange

· základy marketingu včetně správy sociálních sítí

Nabízíme:

· zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti

· práce v mladém kolektivu

· možnost osobnostního a profesního rozvoje

· mobilní telefon a další firemní benefity