MARKETING

Area sales manager
Maurice Ward & Co., s.r.o.

Náplň práce:

  • komunikace s novými zákazníky
  • hledání nových obchodních příležitostí v oblasti přeprav AIR/OCEAN
  • kalkulace nabídek pro nové projekty
  • komunikace s dodavateli
  • možnosti rozjezdu vlastních projektů, Key Account zákazníků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe dopravního či ekonomického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxi ve spedici, dopravě, logistice - podmínkou
  • zodpovědnost, samostatnost, umění jednat s lidmi, obchodní myšlení
  • zájem o dlouhodobý pracovní poměr, ochota učit se novým věcem
  • standardní uživatelské schopnosti práce s PC
  • odolnost vůči stresu, časová flexibilita, aktivní přístup

Nabízíme:

  • možnost profesního růstu dle schopností uchazeče
  • zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní akce, bonusy, extra dovolená navíc, příspěvek na sportovní aktivity
  • zvýhodněné firemní telefonní tarify i pro soukromé účely
  • služební telefon/notebook/automobil