MARKETING

Marketing Assistant
Hempel (Czech Republic) s.r.o.

O společnosti:

Společnost Hempel je předním světovým dodavatelem nátěrových hmot pro průmysl, lodě, kontejnery, jachty a dekorativních nátěrů.

V současnosti obsazujeme pozici ASISTENTA/ASISTENTKY MARKETINGU v naší hlavní kanceláři v Brně.

Náplň práce:

vedení vlastních projektů / podpora projektů v rámci marketingové komunikace společnosti
komunikace a vyjednávání s dodavateli
pomocné administrativní a kancelářské činnosti

Požadujeme:

perfektní znalost anglického jazyka – minimálně B1 (znalost dalšího jazyka je výhodou)
výborná znalost nástrojů MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
odpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
velmi dobré komunikační schopnosti
schopnost samostatné i týmové práce
schopnost řešit zadané úkoly správně, efektivně a ve stanoveném termínu
zkušenosti na obdobné pozici jsou vítány, nejsou však podmínkou

Nabízíme:

práci ve významné mezinárodní společnosti
příjemné pracovní prostředí
pozice určená pro vysokoškolské studenty
termín nástupu – po vzájemné dohodě
práce na zkrácený úvazek
dlouhodobá spolupráce, odměna 100 Kč/hod.

Místo pracoviště Brno – Horní Heršpice