MARKETING

Marketingový specialista Mercedes-Benz
S. & W. Automobily s.r.o.

Naše společnost S. & W. Automobily s.r.o., autorizovaný prodejce a opravce vozidel Mercedes-Benz, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Marketingový pracovník/ce.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

- realizace ATL a BTL aktivit dle marketingového plánu

- organizování eventů, zajištění propagace společnosti (přítomnost na akcích, příprava promočních materiálů)

- aktivity v oblasti on-line: správa webu, příprava příspěvků na sociální sítě apod.

- PR komunikace (newsletter, odborné články, reklama, inzerce apod.)

- úzká spolupráce s týmem marketingu, prodejním a poprodejním oddělením

- komunikace s externími agenturami a médii

- měření marketingových aktivit z hlediska efektivity, návrhy opatření

- aktivní vyhledávání nových příležitostí

- práce s AdWords, Sklik a Analytics

- monitoring trhu

POŽADUJEME:

- SŠ/VŠ vzdělání

- marketingové znalosti, organizační, komunikační a analytické (základ)

- znalost práce se sociálními sítěmi, administrace webu

- schopnost učit se novým věcem a neustále se zlepšovat

- kreativitu a smysl pro detail

- reprezentativní a příjemné vystupování

- samostatnost, spolehlivost, přesnost, zodpovědnost a časovou flexibilitu

- řidičský průkaz sk. B

- výborná znalost PC – Outlook, Word, Excel, Grafické programy (PS, iD nebo Ai, Corel)

- proaktivní vzdělávání se v oboru

NABÍZÍME:

- zázemí silné a stabilní společnosti

- odpovídající finanční podmínky

- zácvik na dané pozici

- prostor pro seberealizaci a vzdělávání se

- nástup dle dohody

- 5 týdnů dovolené

- slevy na firemní produkty a služby

- stravenky

- práce na plný úvazek

- smlouva na dobu neurčitou

Pracovní pozice pro sídlo společnosti – Jenišov (u Karlových Varů), Daimlerova 202