MARKETING

Produktový specialista senior
Banka CREDITAS a.s.

Co Vás čeká?

  • vyhodnocování změn a potřeb trhu v souladu s obchodní strategií banky, analýza konkurence
  • příprava a návrhy úprav produktové nabídky banky
  • příprava analýz úspěšnosti produktů a provádění potřebných korekcí
  • definování a popis pracovních postupů a parametrů produktů, produktové listy
  • spolupráce na zavádění nových produktů a jejich změn v informačních systémech banky
  • příprava a zodpovědnost za obchodní podmínky produktů, sazebníky poplatků,…
  • zajišťování produktové podpory pracovníkům pobočkové sítě a call centra
  • příprava a realizace produktových školení
  • aktivní spolupráce s ostatními útvary napříč bankou

Jaká je naše představa o ideálním kandidátovi?

  • praxe na obdobné pracovní pozici v bankovní instituci je nutná
  • zkušenost s vedením týmu výhodou
  • znalost problematiky zahraničního platebního styku výhodou
  • pracovitost, loajalita, zodpovědnost, samostatnost
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • pokročilá znalost MS Office
  • trestní bezúhonnost je samozřejmostí

Nabízíme Vám:

  • pracovní poměr u stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • zajímavou a různorodou práci s dlouhodobou pracovní perspektivou
  • spravedlivé finanční ohodnocení zohledňující kvalifikaci a zkušenost úspěšného kandidáta
  • možnost profesního a osobního růstu
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, sickdays,…
  • zázemí silné finanční skupiny