Equa bank

Junior Sales Data Analyst
Jsi analytický typ? Pracuješ rád s daty? Excel je tvůj kámoš?Líbí se Ti bankovní prostředí? Jsi přátelský a komunikativní člověk? Pak právě Tebe potřebujeme!

Náplň práce:

Datová podpora obchodního týmu pro spolupráci s Externími partnery
Zpracování a analýza obchodních výsledků
Získávání dat (z DWH, SQL, VBS)
Příprava pravidelných i ad hoc reportů obchodních výsledků a aktivit Externích obchodních partnerů
Zpracování podkladů pro provizní systém zaměstnanců a Externích obchodních partnerů
Podílení se na výrobě a správě datamart oddělení

Požadujeme:

VŠ / SŠ vzdělání (technický nebo ekonomický směr) - vhodné i pro absolventy
Zkušenosti na obdobné pozici z oblasti podpory obchodu a datové analýze výhodou
Velmi dobrá znalost Microsoft Office (zvláště MS Excel)
Znalost databází SQL, datových skladů
Znalost Oracle Application Express výhodou
Znalost analytických a matematických principů
Porozumění propojení datového reportingu s obchodními požadavky
Dobré komunikační dovednosti
Aktivní a týmový přístup

Nabízíme:

Prostor pro seberealizaci
Zajímavou a zodpovědnou práci
Motivující platové ohodnocení
Možnost profesního růstu
Místo pracoviště: Praha