MARKETING

Digital Account Supervisor
Young & Rubicam Group

NÁPLŇ PRÁCE

• Dobrá orientace v agenturním delivery procesu (orientace v direct marketingu výhodou) a samostatné vedení/řízení klienta s tlakem na využití všech kompetencí agentury Wunderman v maximální šíři.
• Doporučovat klientům agentury standardní ale i inovativní marketingové přístupy a zajistit uvnitř agentury jejich realizaci a vyhodnocení.
• Dobrá orientace v prostředí klienta, souhra s dalšími dodavateli, obchodně-politická rovnováha na straně dodavatelského poolu klienta.
• Rozvíjet klienta i agenturu novými nápady a novými obchodními příležitostmi
• Řídit a rozvíjet svůj tým, stejně jako efektivně spolupracovat s odděleními uvnitř agentury.
• Dobrý tah na branku, měření výkonu kampaní a poskytovaných služeb.
• Kvalitní klientský servis, spokojenost klientů jako jedno z hlavních KPIs.

POŽADUJEME

• Minimálně 4 roky zkušenost z reklamní agentury
• Minimálně 2 roky zkušenost na pozici Senior Account Manager (nejlépe Account Director)
• Zkušenosti s realizací datových a analytických projektů výhodou
• Praxi s realizací online projektů a projektů v sociálních médiích výhodou
• Zkušenost s řízením vlastního týmu nebo podřízených podmínkou
• Orientace v oblasti webové analytiky výhodou
• Výborná znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Angličtina – na komunikativní úrovni, schopnost prezentace v angličtině
• Obchodní talent, přirozená kreativita a hlavně selský rozum

NABÍZÍME

• Firemní laptop
• Mobilní telefon
• Vzdělávací a rozvojové aktivity
• Stravenky
• Narozeninový dárek vytočený na Kole štěstí (po ukončení zkušební doby)
• Firemní oslavy a lyžování v Alpách
• Občerstvení na pracovišti zdarma
• Masáže na pracovišti