MARKETING

BRAND MANAGER
APRO DELTA

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru se zaměřením na obchod a marketing
  • Praxe na pozici brand managera výhodou
  • Perfektní znalost anglického jazyka, francouzština výhodou
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Velmi dobrá znalost Microsoft Office a Excel
  • Časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení
  • Ochota cestovat

Znalost v oblasti plánování, strategie, analýz trhu, problematiky cen a úhrad
Samostatný a zodpovědný přístup

Orientace na výsledek, efektivitu a týmovou spolupráci

Nabízíme

•Možnost profesního růstu, vzdělávání
•Zajímavou práci v oblasti obchodu a marketingu
•Zázemí stabilní firmy
•Zaměstnanecké benefity

Náplň práce

odpovědnost za strategii značky na českém a slovenském trhu

vyjednání podmínek a smluv s odběrateli a dodavateli v součinnosti s majitelem firmy

analýza trhu, konkurence, kontrola plnění plánu, hospodaření se svěřeným rozpočtem

řízení zásob, ceníky, objednávky

analýza obratů a prodejů

výkaznictví dodavatelům

příprava podkladů pro PR a komunikace s novináři