PRÁCE NA MÍRU

Skladník Olomouc (Náborový příspěvek 10.000 Kč)
DSV Road a.s.

Pro depo (překladiště) v Olomouci přijmeme nového skladníka:

Náplň práce:

  • operace spojené s naskladněním a vyskladněním zboží
  • zodpovědnost za příjem a výdej zboží
  • zodpovědnost za fyzickou kontrolu zboží při příjmu
  • scanování zásilek

Požadujeme:

  • SOU vzdělání
  • řidičský průkaz na VZV (výhodou)
  • práci na směny
  • pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
  • fyzickou způsobilost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, odměny, Cafeterie.)
  • nástup možný ihned
  • náborový příspěvek po uplynutí zkušební doby ve výši 10.000 Kč (vyplácen po ukončení zkušební doby)

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis přes tlačítko "odpovědět".

Dovolujeme si Vás upozornit, že kontaktujeme pouze vybrané kandidáty.

Informace o pozici:

  • Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
  • Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
  • Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Služby, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku