MAMINKY A BRIGÁDY

Brigáda kontrolor/-ka - Brno
100% REWORK s.r.o.

100% REWORK s.r.o. je ryze česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb kvality pro automobilový průmysl již 16 let. Naší činností je kontrola, třídění, měření a drobné opravy dílů.

Pro rozšíření týmu hledáme nové zaměstnance na pozici:

  • Do našeho pracovního týmu přijmeme zodpovědné brigádníky na zajištění mezioperačních a výstupních kontrol dílů v automobilovém průmyslu.
  • Práce probíhají ve dvousměnném provozu Po-Pa dle Vašich časových možností.

  • Vhodné pro studenty a zdatné důchodce.

Náplň práce:

  • vstupní/mezioperační/výstupní kontrola dílů pro strojírenský, zejm. automobilový průmysl
  • kontrola pohledových vad
  • vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy
  • vypisování záznam o kontrole dílů

Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav (zejména zrak, brýle nejsou překážkou)
  • ochotu učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost, slušné vystupování a dodržování pracovních předpisů
  • dochvilnost a zodpovědnost
  • ŘP sk. B a vlastní auto - výhodou (není podmínkou)
  • nástup IHNED

Nabízíme:

  • plánování směn dle vašich časových možností
  • příplatky ke mzdě dle odváděného výkonu
  • korektní jednání
  • zodpovědnou práci
  • možnost dlouhodobé spolupráce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám Váš životopis pomocí odpovědního formuláře.