Práce pro lepší BUDOUCNOST

Obsluha mobilní kavárny Praha
KOFI-KOFI servis s.r.o.

Pro pražské  KOFI-KOFI (originální stánky s kvalitní kávou) hledáme usměvavou komunikativní obsluhu.

Náplň práce:

  • Poskytování zákaznického servisu a příjem plateb. Do budoucna možnost zaškolení v baristických dovednostech a přípravě kávy.

Požadujeme:

  •  pozitivní a aktivní přístup
  •  zodpovědnost, dochvilnost a svědomitost
  •  komunikativnost
  •  zájem o svět kávy
  •  znalost minimálně jednoho cizího jazyka na komunikativní úrovni
  •  ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • věk minimálně 18 let

Nabízíme:

  • práci ve skvělém kolektivu
  • dobré platové podmínky, bonusy a růst mzdy při postupu na post baristy
  • naučíme tě jak pracovat s kávou, jak šlehat mléko a jak udělat lidi o něco šťastnějšími
  • další široké možnosti vzdělávání se v kávovém světě
  • ideální brigádu ke studiu
  • dýška od našich skvělých zákazníků

Znalosti ze světa kávy a baristické dovednosti nejsou podmínkou. Naopak, nepopsané listy jsou vítány. Rádi Vás vše naučíme.

Zájemci o brigádu, zašlete prosím svůj CV a krátký průvodní dopis prostřednictvím ODPOVĚDNÍHO formuláře. Děkujeme.