Kasl Car s.r.o.

Řidič hotelové a firemní klientely
Hledáme kolegu řidiče který je spolehlivý, má příjemné vystupovaní a je schopný pracovat samostatně. Jedná se o práci pro naše partnery Prague Airport Transfers, Carsline a další.

Požadujeme: Věk min 21 let, řidičský průkaz sk.B(znalost metropole), trestní bezúhonnost, výpis karty řidiče, průkaz řidiče taxi a osvědčení o zkoušce

místopisu, společenský oblek, komunikativní znalost angličtiny.

Nabízíme: práci řidiče, převážně zahraniční klientela, vůz u domu, cesty do zahraničí. Možnost zajímavého finančního ohodnocení, které ovlivňujete sami,

Flexibilní volby směn

Náplň práce:

- Řízení našich moderních vozů

- Přeprava osob dle požadavků našich stálých partnerů

- Evidence uskutečněných jízd

Práce na DPP, v případě spokojenosti rádi nabídneme HPP

- minimálně 80-150Kč/h. + Tips (čistého bez !!žádných!! nákladů z vaší strany)
- výdělek se díky vaší snaze může každou směnu zvýšit
- služební auto
- možnost pronájmu vozidla
- platba hotově 1x do měsíce
- všechno papírově podložené

Požadovaný jazyk:

Angličtina