PRÁCE NA MÍRU

RECEPČNÍ - Modřice
AGROTEC a.s.

Společnost AGROTEC a.s., jeden z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské, stavební a dopravní techniky pro Českou a Slovenskou republiku, hledá pro posílení aktivit divize Osobní automobily, zaměřenou na prodej a servis vozů Škoda a Kia vhodného uchazeče na pozici RECEPČNÍ pro autosalon Škoda v Modřicích

Pracovní náplň:

  • Poskytování informací návštěvám, zákazníkům
  • Osobní komunikace se zákazníkem showroomu a servisu, péče o něj
  • Komunikace po telefonu
  • Administrativa recepce
  • Přebírání expresní pošty
  • Přebírání a evidence balíků
  • Spolupráce s obchodním oddělením, zasílání informací, letáků, nabídek
  • Aktivní účast na prodejních akcích společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost Excel, Word, Outlook
  • Základy anglického, německého jazyka
  • Systematičnost, pečlivost, smysl pro detail, logické myšlení
  • Spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
  • Příjemné vystupování
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Zajímavou práci v kontaktu s lidmi
  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Zajištění stravování, firemní benefity
  • V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním svých osobních údajů obsažených v mém životopise a dalších přílohách a souhlasím s jejich užitím pro účely výběrového řízení. Tento souhlas uděluji společnosti AGROTEC a.s., a to na dobu jednoho roku ode dne zaslání životopisu.