PRÁCE NA MÍRU

Přijímací technik – servisní poradce junior
CB Auto

Jsme dynamicky rostoucí, stabilní a finančně zdravá firma se zákaznickým přístupem a s více jak 25-ti letou profesionální praxí v oblasti prodeje a servisu nových vozů značek VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, MAZDA a KIA.

Popis pozice:

Hledáme a přijmeme přijímacího technika – servisního poradce junior na naši pobočku v Českých Budějovicích. Hledáme týmovou, komunikativní, aktivní, pozitivní a zákaznicky orientovanou osobu ochotnou naslouchat a učit se. Ideálně absolventa střední automobilní, technické nebo mechanizační školy s maturitou s mimořádným zájmem o automobilový průmysl. Pracovní náplní je činnost na příjmu oprav a nosným úkolem je po zaškolení komunikace se zákazníky servisu. Součástí nabídky jsou firemní benefity odpovídající této pozici (stravenky, oblečení, školení, kurzy, firemní akce, atd). Mzda je složená z pevné složky a prémiové složky dle výkonů vždy celého oddělení pobočky České Budějovice.

Požadujeme:
-  trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
-  aktivitu, spolehlivost, preciznost, důkladnost
-  středoškolské vzdělání s maturitou
-  komunikativní a velmi pozitivní osobnost

Nabízíme:
-  perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
-  zajímavé mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
-  zvyšování kvalifikace a odborný růst, přímé vzdělávání u výrobce a importéra vozů
-  příspěvek na stravování, firemní oblečení a další firemní benefity

Jiné sdělení:
-  preferujeme výhradně a pouze rodilé a trvale žijící uchazeče z města České Budějovice a blízkého okolí
-  k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii

  • Datum nástupu: dle dohody nebo ihned
  • Obor: Automobilový průmysl / Technika, elektrotechnika / Služby zákazníkům / Pro absolventy
  • Kraj: Jihočeský kraj
  • Město: ČESKÉ BUDĚJOVICE
  • Pracovní úvazek: Plný úvazek
  • Požadované vzdělání: Střední odborné vzdělání s maturitou
  • Vhodné pro absolventy: Ano