PRÁCE NA MÍRU

SKLADNÍK
EMOS

Náplň práce:

  • Ukládání zboží na určená místa v regálovém systému provozního skladu
  • Vychystávání zboží pro výdej (na základě vyskladňovacího příkazu)
  • Tvorba paletových jednotek, popř. ucelených balíků pro expedici
  • Přemísťování zboží v rámci skladu
  • Předávání vychystaného zboží na výstupní kontrolu
  • Kontrola zboží, jeho příprava k expedici a skládání exportních kartonů na palety

Požadavky na kandidáty:

  • Manuální zručnost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Aktivní přístup k práci
  • Přesnost a bezchybnost při plnění úkolů
  • Pečlivost a důslednost
  • Základní znalost práce na PC
  • Časová flexibilita
  • Trestní bezúhonnost
  • Velmi dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • Práci v technologicky moderně vybaveném logistickém centru
  • Čisté pracovní prostředí
  • Dotované stravování
  • Práci ve směnném provozu (provoz skladu v rozpětí 7:15 až 19:30 hod. rozvržený do dvou směn)
  • Nástup ihned