PRÁCE NA MÍRU

Asistentka showroomu / recepční
CB Auto a.s.

Jsme dynamicky rostoucí, stabilní a finančně zdravá firma se zákaznickým přístupem a s více jak 25-ti letou profesionální praxí v oblasti prodeje a servisu nových vozů značek VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, MAZDA a KIA.

Popis pozice:

Hledáme do oddělení CB Auto a.s. kandidátky na pozici Asistentka showroomu / recepční. Hledáme týmovou, komunikativní, pozitivní a zákaznicky orientovanou osobu, i absolventa se zájmem pracovat v týmu. Pracovní náplní je administrativa příslušného oddělení, výpomoc prodejního týmu, komunikace s importem jednotlivých značek. Místem výkonu činnosti je centrální pobočka České Budějovice. Součástí nabídky zaměstnání jsou firemní benefity odpovídající této pozici (stravenky, oblečení, školení, kurzy, firemní akce, atd). Mzda je složená z pevné a prémiové složky a z odměn dle kvality odvedené práce a chuti pracovat a naučit se danou problematiku.

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv
  • spolehlivost, preciznost, důkladnost a loajalitu
  • středoškolské vzdělání s maturitou, ŘP
  • komunikativní a velmi pozitivní osobnost

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu
  • zajímavé mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce
  • zvyšování kvalifikace a odborný růst, nepřímé vzdělávání u výrobce a importéra vozů
  • příspěvek na stravování, firemní oblečení a další firemní benefity

Jiné sdělení:

  • k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii
  • ODPOVĚZTE NÁM SKRZE TLAČÍTKO: ODPOVĚDĚT

Datum nástupu: ihned
Obor: Administrativa, organizace / Automobilový průmysl / Obchod, prodej, nákup / Pro absolventy
Kraj: Jihočeský kraj
Město: ČESKÉ BUDĚJOVICE
Pracovní úvazek: Plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední všeobecné vzdělání s maturitou