Gibon Delivery
 
 
 
 
MISTR DORUČOVATEL (plný úvazek)
Potřebujeme chytré a šikovné kolegyně a kolegy na pozici špičkových doručovatelů, kteří doručují zásilky z e-shopů po Praze a okolí.

Pomožte nám vrátit lesk a respekt k povolání doručovatele. Zapomeňte na přetížené řidiče v přetížené dodávce. Naše práce je o doručování zásilek, dárků  a překvapení, na které netrpělivě čekají jejich příjemci. Léta se jim nikdo pořádně nevěnoval. My to děláme pořádně, moderně, se stylem a úsměvem. Pokud víte, jak vypadá špičkový servis, máte rádi lidi, technologie a ruch velkoměsta, pojďte mezi nás. My vám naopak pomůžeme splnit vaše sny. Ať je to nové auto, lepší bydlení nebo třeba cesta na Bali.

Každý, kdo vlastní řidičský průkaz sk. B, má selský rozum a souzní s tím, co a jak děláme, je přesně ten pravý. A navíc, rychle odhalíme tvé vlohy a dáme ti možnost ukázat co v tobě je klidně i na jiné pozici, třeba na dispečinku, v IT nebo marketingu. 

U nás je platí jen jedno pravidlo
“Dělej to, co tě nejvic baví a dělej to naplno!” 

Nástupní mzda je 180 Kč za hodinu hrubého, plus bonusy podle hodnocení od zákazniků a ostatních kolegů v týmu. S délkou spolupráce mzda roste. 

CHCETE RADĚJI BRIGÁDU?

Tato pracovní pozice se nejlépe váže na stálý pracovní úvazek. Pokud byste mělí zájem o pravidelnou brigádu, pak nabízíme pozici DORUČOVATEL. U té si můžete zvolit jestli budete doručovat dopoledne, přes obědy nebo večer a odprcovat tak např. jen 4 hodiny denně. Nebudete se tolik vázat a časem se můžete rozhodnout pro trvalý pracovní poměr, nebo jinou pozici v Gibonu. Nástuní mzda je v tomto případě 150 Kč hrubého. 

Pokud se nám chcete představit, nemusíte si komplikovat život. Napište jednu větu, nebo přiložte CV. Klidně přidejte odkaz na váš FB nebo LinkedIN. Důležité pro nás je hlavně nadšení a chuť s námi měnit svět. A to nejlépe poznáme, když se uvidíme osobně. 

Neváhejte a pojďte na palubu. Právě startujeme velké změny v doručování.
Těšíme se na Vás. 

Lukáš