TNT Express Worldwide, spol. s r.o.

BRIGÁDA - PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU
Pozice spadá pod oddělení Customer Service (zákaznický servis), které je velmi důležitou součástí naší společnosti. Na tomto oddělení probíhá většina komunikace s našimi zákazníky. Hlavní náplní pozice je zpracování reportů pro významné zákazníky.

POPIS POZICE:

Pozice spadá pod oddělení Customer Service (zákaznický servis), které je velmi důležitou součástí naší společnosti.
Na tomto oddělení probíhá většina komunikace s našimi zákazníky. Hlavní náplní pozice je zpracování reportů pro významné zákazníky.

Brigáda je určena pro flexibilní studenty, či zaměstnance na rodičovské dovolené, přičemž přednost bude dána uchazečům z okolí. Nejedná se letní brigádu a nebo překlenovací brigádu pro dočasně nezaměstnané.

Pracovní doba: dle domluvy (cca 4 hodiny denně alespoň 3x v týdnu, přednostně dopolední hodiny)

JAKÉ MÁME POŽADAVKY:

- SŠ vzdělání
- znalost práce na PC (především MS Office)
- výborná znalost ČJ
- středoškolská znalost AJ
- velmi dobré komunikativní schopnosti
- ochota učit se novým věcem
- samostatnost
- časová flexibilita
- věk nad 18 let
- nástup ihned

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

- platové ohodnocení 120Kč/hod. + příspěvek na stravování
- flexibilní pracovní doba (dle domluvy)
- dlouhodobá spolupráce, výborná možnost získat zkušenosti v úspěšné mezinárodní společnosti
- příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaném areálu
- příjemný pracovní kolektiv
- přeprava ze Zličína přímo do areálu zdarma

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:

V případě, že Vás brigáda zaujala, zašlete nám svůj krátký průvodní dopis a stručný strukturovaný životopis. Podmínkou pro zařazení do výběru je i sdělení dojezdové vzdálenosti z Vašeho bydliště k nám do společnosti.
Poznámka: z důvodu velkého zájmu o brigády budeme kontaktovat pouze úspěšné uchazeče.