Nordic Telecom s.r.o.
 
 
 
 
Zákaznická péče-PASIVNÍ LINKA-Mladý team
Možná, že jsi viděl naši reklamu v TV, nebo jsi se někde dozvěděl, že se něco děje na Telco scéně. Momentálně nás koupil silný investor, a proto jsme se objevili vcelku rychle na trhu. Máme ambice a neřekl bych, že malé :)

Bavilo by tě dělat pro společnost, která si "po svém" buduje místo na TELCO scéně? Chtěl/a bys dát ruku k dílu u zrodu čtvrtého operátora v ČR? Korporátní prostředí ti nikdy nevonělo a raději bys okusil/a menší společnost s duší startupu?

Pokud mezi tvými odpovědi bylo převážně slovo ANO, čti rozhodně dál...

Momentálně hledáme k nám do týmu člověka na pozici - Specialista zákaznické linky (Pasivní linka) 


Co tě bude čekat:

Možná, že se ti hned po přečtení pár řádek tohoto inzerátu v hlavě rozsvítil otazník. Co je to ta pasivní linka? Nečekej žádnou starou kuchyňskou linku, u které budeš muset 8 hodin sedět :)

Jedná se o naší speciální zákaznickou linku, kam se nám dovolávají naši stávající zákazníci a mi jim pomáháme řešit jejich dotazy a problémy. Takže se neboj, nečeká tě nějaké bezhlavé obvolávání lidí, kteří s tebou ani mluvit nechtějí.

Když to hodně zjednodušíme, jde nám o to, aby ses nebál/a zvednou telefon, měl/a v sobě určitou špetku pohotovosti a také toho humoru, aby ho naši zákazníci z tebe "cítili" i přes sluchátko :) 

A v jakém týmu budeš?
V týmu Míši, která ho celý vede a jako nové kámoše budeš mít taky Katku, Terezu, Denisu, Petru a trochu toho mužského elementu v podobě Filipa. Ano, je to tak, je nás tady jenom pět, takže se nemusíš bát nějakého neosobního přístupu. Jsme tu jako velká rodina :)

 

Co za to od nás dostaneš:

  • Výhodné zaměstnanecké tarify pro tvoji rodinu (ty máš vše free)
  • 25 dní dovolené
  • Určitě tě budeme chtít motivovat také finančně (bonusy)
  • Možnost profesního růstu (u nás to opravdu není klišé)
  • Když tě přepadne "rýmička" tak máš u nás 4x/rok Sick days
  • Občerstvení na pracovišti 


Co ty na to? Bereš to jako výzvu?


Budu se těšit na tvojí reakci, či pouze nezávazný telefonát...
Josef Marek / +420 734 850 290 / josef.marek@nordictelecom.cz

www.nordictelecom.cz