Práce pro lepší BUDOUCNOST

Saunový mistr/yně – Vodní & Saunový svět Infinit
Infinit relaxační centra

Společnost Infinit provozuje síť relaxačních center v Praze a Brně, která poskytují svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness. Na pražské pobočce ve Vysočanech působí již desátým rokem plavecká škola Žabička Praha, která se zaměřuje na výuku plavání dětí od miminek po školáky. Svým klientům nabízí vždy vstřícný a profesionální přístup s ohledem na individualitu každého plaváčka.

Druh práce:

Do našeho moderního wellness centra Infinit Vysočany v pražském Sportcentru STEP přijmeme muže a ženy na pozici saunový mistr/yně. Naleznete zde relaxační bazén a whirlpool a saunový svět s venkovní částí. Zahrnuje 5 druhů saun, ochlazovny a odpočívárny s fresh bary. Dále u nás najdete masáže a privátní SPA.

Jedná se o nabídku práce na zkrácený úvazek (DPČ, DPP).
Infinit Vysočany se nachází na adrese Malletova 2350 (sportcentrum STEP)
Praha 9 – Vysočany. Více se o nás dozvíte na www.infinit.cz.

Náplň práce:

- provádění saunových ceremoniálů (5x denně)
- udržování příjemného prostředí pro klienty
- komunikace s klienty
- kontrola kvality saun a wellness - teploty, vůně, hudba, čistota

Požadujeme:

- kladný vztah k saunování
- chuť vyzkoušet si něco nového
- dobré komunikativní schopnosti a řešení krizových situací
- příjemné vystupování
- nápaditost a kreativitu
- zájem vzdělávat se v daném oboru
- spolehlivost
- flexibilitu
- 1-3 směny v týdnu (dopoledne i odpoledne), práce o víkendech (1-2x v měsíci)

Nabízíme:

- práci ve velmi příjemném a moderním prostředí
- dlouhodobou spolupráci
- odpovídající platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- možnost profesního růstu v síti wellness center Infinit
- firemní zaškolení
- směny dle dohody
- výborný kolektiv