PRÁCE NA MÍRU

Administrativní podpora-oddělení schvalování úvěrů
Cetelem

UMÍSTĚNÍ PRACOVNÍHO MÍSTA Praha
CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍHO MÍSTA

  • Jsme bankou s celosvětovou působností a hledáme nové kolegy na brigádu do oddělení Granting & Account Opening Section, které schvaluje spotřebitelské úvěry pro naše klienty. Uvítáme dlouhodobou spolupráci na 20 hodin týdně (flexibilní docházka - vše záleží na individuální domluvě).

NÁPLŇ PRÁCE

  • Administrativní podpora týmu schvalování úvěrů, vyřizování emailové korespondence
  • Ověřování a zápis dat do interní databáze, telefonická komunikace se zaměstnavateli
  • Aktviná spolupráce na přidělených úkolech v oddělení schvalování účtů

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání s maturitou/student VŠ výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC (hlavně MS Office)
  • velmi dobré komunikační znalosti, samostatnost a zodpovědnost

NABÍZÍME

  • Spolupráce na DPČ (20 hodin týdně)
  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny - BNP Paribas
  • Možnost poznat prostředí a procesy mezinárodní banky
  • Možnost domluvy na individuální pracovní době