MARKETING

Campaign manager (obchodní pozice)
Mediaplanet Czech, s.r.o.

Přijmi výzvu a přistaň na Mediaplanet!

Rok 2017 je rokem obsahového marketingu, tak s námi pojď objevovat všechna zákoutí planety, na které se obsahový marketing dělá více než 15 let. Na 450 zaměstnanců v 16 zemích každodenně hledá ten nejzajímavější obsah, který naši posádku přibližuje k úspěchu. Přidej se k nám a pomoz nám s naší misí!

Content is King and Sales is Queen! Jsme jedni z nejlepších na poli obsahového marketingu. Celosvětově produkujeme cross-mediální (print, online, video) tematické kampaně. V rámci tématu kampaně propojujeme přední influencery (odborníky, celebrity, asociace apod.) s klienty. Našimi kampaněmi oslovujeme přesně definovanou cílovou skupinu.

Co nabízíme:

Pozice Sales Manager/Campaign Manager:

Mezinárodní pracovní prostředí s možností kariérního růstu

Neustálou výměnu zkušeností mezi jednotlivými kancelářemi, systém školení

Dynamický tým

Individuální odměny, soutěže a týmové eventy

Smlouvu na dobu neurčitou s fixním platem a štědrým bonusovým systémem

Práci, která vás zaručeně dostane z vaší komfortní zóny (což je moment, kdy se doopravdy posouváte dál)

Kancelář v centru Prahy

Náplň pracovní pozice:

Zodpovědnost za vlastní cross-mediální kampaň: od návrhu struktury obsahu, přes shánění sponzorů, kteří kampaň zafinancují, až po produkční záležitosti jako je domlouvání deadlinů pro podklady, zadávání článků novinářům apod.

Integrace klientů (kteří kampaň zafinancují) na základě kreativního konceptu a obsahu

Realizace předem definovaného business plánu

Jednání s inluencery, klienty, specialisty

Co bys měl splňovat?

Nezáleží, kolik toho máš za sebou, díky systému interního školení je pozice vhodná jak pro absolventy, tak pro ty, kteří chtějí nasměrovat svou kariéru jiným směrem.

Jsi výřečný, nestydíš se přesvědčovat ostatních o svých názorech a nápadech

Jsi organizovaný, pracuješ samostatně a proaktivně

Neustále vyhledáváš výzvy

Tvoje osobnost je kombinací přesvědčivosti, komunikačního talentu, rozhodnosti, houževnatosti, iniciativnosti a kreativity

Vždy chceš dosáhnout cílů, které sis určil

Peníze jsou pro tebe motivací

Nevzdáváš se

V každé situaci se snažíš zachovat chladnou hlavu, a ideální je pro tebe win-win řešení

Malá Štěpánská 1929/9, Praha – Nové Město