MARKETING

Marketingový specialista
FINEP HOLDING, SE

Náplň práce:

Příprava kreativních návrhů a kompletní zajištění materiálů pro podporu prodeje jednotlivých developerských projektů skupiny FINEP.

Zajišťování odpovídajícího značení budov a prodejních míst FINEP Holding.

Zodpovědnost a dohled nad celofiremním dodržováním Corporate Identity.

Komunikace s dodavateli, inzertními médii, mediální agenturou a zajišťování inzertních podkladů. Realizace interních eventů, spolupráce na publikaci firemního magazínu.

Spolupráce na realizaci externích eventů, dnů otevřených dveří, kolaudacích, atp.

Zodpovědnost za zajišťování dárkových předmětů.

Zodpovědnost za výrobu firemních tiskovin.

Spolupráce na koncepci marketingového oddělení.

Požadujeme:

Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou.

Výhodou zkušenosti v oblasti nemovitostního marketingu a reklamy.

Výborné organizační, komunikační a prezentační schopnosti.

Pozitivní a kreativní přístup k práci, iniciativní pracovní nasazení.

Samostatnost, zdravé uvažování, osobní přístup, časovou flexibilitu a loajalitu.

Nabízíme:

Odpovědnou a samostatnou práci

Dobré finanční ohodnocení

Zázemí silné české společnosti

Příjemné pracovní prostředí v mladém dynamickém kolektivu

Pracoviště v centru Prahy

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu včetně fotografie a kontaktních údajů.