PRÁCE NA MÍRU

Administrativní pracovník/ce- zpracování dat
ČSOB

Pracovní náplň:

  • Zpracování požadavků, dat a dokumentů ve vztahu ke klientům banky
  • Zadávání účetních transakcí
  • Zajištění kontrolních aktivit v souvislosti se zpracováním požadavků klientů
  • Ověřování podpisů a potvrzení správnosti a úplnosti zadávaných požadavků

Požadovaná kvalifikace a další požadavky:

  • SŠ /VŠ vzdělání
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Profesionální vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat v týmu a převzít individuální odpovědnost za výsledky
  • Dobrá znalost práce na PC na uživatelské úrovni (EXCEL, WORD)

Druh smlouvy/ pracoviště:

  • Plný úvazek
  • Místo pracoviště v Hradci Králové
  • Pracovní poměr na dobu určitou

Nabízíme:

  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře a vstřícnosti
  • pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní aktivity (např. celobankovní sportovní hry)
  • naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi);

Navíc poskytujeme:

  • cafeterii nastavenou na míru
  • 3 dny zdravotního volna
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby

Nástup: červen 2017