PRÁCE NA MÍRU

ADMINISTRÁTOR/KA PROJEKTU
Masarykova univerzita

Popis pozice:

  • Kompletní administrativní podpora v rámci svěřených grantových schémat, vedení operativní evidence a dokumentace projektů
  • Spolupráce s manažerem projektu a finančním manažerem ve fázi realizace konkrétního projektu
  • Příprava podkladů pro průběžné zprávy projektu, změny projektu, audity a evaluace projektu
  • Zpracování podkladů pro vykazování monitorovacích indikátorů projektu
  • Příprava a archivace dokumentů a materiálů vzniklých na projektu

Požadavky:

  • VŠ vzdělání výhodou
  • zkušenost s projektovým řízením výhodou
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
  • organizační schopnosti, samostatnost, odpovědnost
  • ochota učit se nové věci

Nabízíme:

  • práci na HPP pro prestižní vědecký institut působící v rámci univerzity
  • zajímavé a dynamické pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, 6 týdnů dovolené, zvýhodněné vstupné do univerzitního kina Scala, možnost bezplatně využívat knihovny univerzity

Nástup možný ihned.