LUX Czech s.r.o.

Obchodník B2B
Hledáme obchodníky pro divizy CLEAN AIR. Pokud je vám blízké zdravotnictví, sociální služby, advokátní kanceláře, chovatelství, vězeňství, školství, státní úřady, samospráva atd., jste kandidátem s jasnou šancí uspět.

Máte charisma a schopnost vytvářet kvalitní obchodní vztahy?
Baví Vás výzvy a umíte rozhýbat i mrtvolu :-)?
Nebaví Vás sedět v kanceláři a osobní jednání je pro Vás samozřejmost?

Jaké o Vás máme představy?

  • Máte zkušenost nebo zájem o B2B obchod
  • Víte, co znamená prodávat službu
  • Víte dobře, že nejlépe se s klienty jedná u nich ve firmě a nevadí Vám za nimi dojet.
  • Jste komunikativní a schopní najít s každým společné téma k rozhovoru.
  • Umíte s klienty navazovat dlouhodobé funkční vztahy.
  • Vlastníte ŽL

Co budete dělat?

  • identifikovat obchodní příležitosti
  • prezentovat řešení
  • připravovat nabídky financování
  • uzavírat leasingové a kupní smlouvy
  • cestovat po celé ČR

Co Vám nabízíme?

  • Mimořádný a velmi žádaný produkt / službu
  • Možnost firemního auta
  • Notebook a telefon je samozřejmost
  • Možnost HOME OFFICE
  • Volnou pracovní dobu
  • Min. 25.000 + provize z prodeje (cílová odměna 50-80.000)

Pošlete nám své CV a my Vás velice rádi pozveme k nám do firmy na kávu :-).