LUX Czech s.r.o.

Obchodní manažer
Naše společnost dodává špičkové produkty (elektrické přístroje) pro náročné čistění a úklid interiérů. Hledáme zkušeného obchodního manažera pro rozvoj obchodních aktivit v této oblasti.

Máte charisma a schopnost vytvářet kvalitní obchodní vztahy?
Baví Vás výzvy a umíte rozhýbat i mrtvolu :-)?
Nebaví Vás sedět v kanceláři a osobní jednání je pro Vás samozřejmost?

Jaké o Vás máme představy?

  • Máte zkušenost nebo zájem o obchod
  • Víte, co znamená poskytovat poradenství
  • Víte dobře, že nejlépe se s klienty jedná u nich ve firmě a nevadí Vám za nimi dojet.
  • Jste komunikativní a schopní najít s každým společné téma k rozhovoru.
  • Umíte s klienty navazovat dlouhodobé funkční vztahy.
  • Vlastníte ŽL

Co budete dělat?

  • identifikovat obchodní příležitosti
  • prezentovat řešení
  • připravovat nabídky financování
  • uzavírat leasingové a kupní smlouvy
  • cestovat po celé ČR
  • rozvíjet obchodní tým v rámci celé ČR

Co Vám nabízíme?

  • Příjemné a atraktivní pracovní prostředí
  • Možnost firemního auta
  • Notebook a telefon je samozřejmost
  • Možnost HOME OFFICE
  • Volnou pracovní dobu
  • Školení a další rozvoj
  • Příležitost vybudovat obchodní tým v ČR pro firemní klienty
  • Fixní měsíční odměnu 25.000 + provize z prodeje (cílová odměna 50-80.000)

Pošlete nám své CV a my Vás velice rádi pozveme k nám do firmy na kávu :-).