B E K O Engineering, spol. s r.o.

Elektrotechnik tester
Na pobočku Mladá Boleslav přijmeme pracovníky na pozici elektrotechnik tester

Pracovní náplň:

- zodpovědnost za komponent, funkcionalitu a elektroniku jednotky airbagu a periferních komponent, snímače

- koordinace a plánování činností vývojového dodavatele

- evidence komponent a jejich stavu ve výrobních systémech ŠA

- práce s vývojovými nástroji pro konfiguraci, diagnostiku a analýzu

- Crash zkoušky: příprava vozů na zkoušku, zpracování dat z nehody, simulace na základě nasnímovaných dat, výpočty crash

Následující odborné předpoklady požadujeme:

-    VŠ vzdělání elektrotechnického směru

-    Zaměření na elektroniku a elektrotechniku

-    Komunikativní znalost AJ, znalost NJ

-    Kreativita, schopnost týmové práce

-    Technické myšlení

-    Znalost problematiky v automobilovém průmyslu

-    Zkušenosti s výrobním procesem elektroniky

-    Znalost MS Office

Nabízíme Vám:

-    práci pro renomované zákazníky

-    možnost práce v zahraničí

-    individuální finanční ohodnocení

-    odborný i pracovní růst

-    příjemné pracovní prostředí