PRÁCE NA MÍRU

Asistentka
Valiant TMS CZ

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ekonomické zaměření výhodou
  • zkušenosti na dané pozici výhodou
  • nutná znalost NJ a AJ – slovem i písmem (RJ výhodou)
  • uživatelská úroveň MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • ŘP skupiny B
  • znalost SAP výhodou
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • vysoká úroveň organizačních a komunikativních schopností, analytické schopnosti, smysl pro detail, schopnost dotahovat úkoly do konce

Náplň práce:

  • office-management
  • operativní podpora administrativního úseku firmy
  • organizace a plánování termínů
  • příprava podkladů pro jednání a schůzky
  • vedení administrativní agendy
  • péče o firemní návštěvy
  • plánovaní firemních akcí, jejich koordinace a realizace

Nabízíme:

  • Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, bonusy/prémie, mobilní telefon, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, klouzavá pracovní doba, stravenky

Místo výkonu práce: Olomouc.

Termín nástupu: dle dohody.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.