Grafton Recruitment s.r.o.

ADMINISTRATIVA - BACK OFFICE, 31 000 Kč/měs.
13-12-243007

Popis pozice:

  • Zajímá Vás práce v Back office? Máte zkušenosti s administrativou a chtěli byste pracovat pro stabilní zavedenou společnosti?
  • Nabízíme Vám práci v administrativě na pozici ADMINISTRATIVA - BACK OFFICE do lokality Praha 7!

Náplň práce je následující:

  • nákup kancelářského materiálu a občerstvení
  • starost o kancelářskou techniku
  • zápisy meetingů
  • práce se systémem SAP
  • evidence faktur
  • překládání dokumentů z angličtiny do češtiny a naopak
  • komunikace s centrálou společnosti
  • vyřizování dotazů a požadavků ze strany zákazníků a prodejců
  • organizace firemních akcí (zajišťování cateringu, hotelů, dopravy, podklady pro eventy)
  • evidence docházky zaměstnanců
  • další administrativní úkony

Lokalita: Praha 7
Nástup: nejpozději 1.6.2017

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Zkušenosti s administrativou nutností
  • Znalost práce s PC (MS Office)

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 85 Kč/ den
  • 5 týdnů dovolené na kalendářní rok
  • Pravidelné navyšování mzdy dle výkonnosti
  • Zázemí silné společnosti