Grafton Recruitment s.r.o.

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
13-12-242973

Popis pozice

  • Studuješ a hledáš part time? Baví tě administrativa a chceš získat praxi z obchodu? Pak se přihlaš k nám na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ.

Náplň práce:

  • administrativní podpora obchodního oddělení
  • účast na přípravě kalkulací a cenových návrhů
  • zpracování a monitoring objednávek v interním systému
  • komunikace v rámci celé společnosti
  • reporting

Pracovní doba: 16 - 20 hod/týden (dlouhodobá spolupráce)
Nástup: dle dohody (ideálně ihned)
Lokalita: Praha 8 - Karlín
Mzda: cca 12 - 15 000 Kč/měs (při úvazku 20 hod/týden)

Požadavky:

  • min SŠ vzdělání
  • praxe z administrativní pozice
  • pokročilá znalost angličtiny (převážně písemná komunikace)
  • znalost alespoň základních funkcí v MS Excel
  • pečlivost, spolehlivost
  • týmový hráč

Benefity:

  • 5. týden dovolené
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • flexi passy
  • mezinárodní prostředí
  • dlouhodobá spolupráce