Webhelp Enterprise Sales Solutions Czech Republic, s.r.o.

Recepční
Webhelp je mezinárodní společnost s více jak 35 000 zaměstnanci po celém světě. Poskytuje outsourcovaná obchodní řešení klientům z řad významných IT společností. Aktuálně do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Recepční.

Požadavky:

·        Komunikativní úroveň angličtiny

·        Příjemné vystupování

·        Dobrá znalost MS Office

·        Spolehlivost, samostatnost

Náplň práce:

·        Komunikace s hlavní recepcí a s techniky budovy

·        Přepojování hovorů

·        Distribuce a odesílání pošty, komunikace s messengery, kurýry

·        Zajišťování taxíků, cateringu

·        Kopírování, skenování dokumentů

·        Příprava zasedacích místností

·        Vítání příchozích návštěv, kandidátů

·        Objednávání kancelářských potřeb, kávy

·        Správa sociálních sítích

·        Facility management

·        Další ad hoc administrativní úkoly

Nabízíme:

·        Práci v mladém mezinárodním kolektivu

·        Denní využití cizích jazyků

·        Stravenky

·        Ovoce na pracovišti, multisport card, fit stop

·        Práce na plný úvazek

·        Pracovní doba 8:00 – 17:00