PRÁCE NA MÍRU

Klientský poradce/-kyně - Kladno, T.G.Masaryka 1
KBC

Československá obchodní banka patří mezi jedničky v klíčových segmentech finančního trhu a je držitelem prestižních ocenění nejžádanějšího zaměstnavatele. Staňte se součástí našeho úspěchu.

Jste rádi v kontaktu s lidmi, baví Vás komunikace a láká obchod? Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!

Co Vás čeká první 3 měsíce?

  • Seznámíte se s našimi produkty, naučíte se ovládat bankovní aplikace. Čeká vás úvodní trénink a praktické zaškolení od kolegů z pobočky.
  • Za 3 měsíce zvládnete základní operace jako je otevření běžného účtu nebo žádost o spotřebitelský úvěr. Složitější situace vyřešíte s pomocí zkušeného kolegy.

Co Vás čeká první rok?

  • Budování portfolia. Jak na to? Máme klienty bez přiděleného poradce. Zvedněte sluchátko, pozvěte je na dobrou kávu. Domluvte si 2–3 schůzky denně.
  • Zjišťování potřeb. Navažte osobní vztah. A naslouchejte. Co klient řeší? Jaká je jeho životní situace? Umíme mu jako banka pomoct?
  • Prodej. Potřebuje klient zlevnit pojistku na auto? Naspořit si na vzdělání dětí? Postavit nový dům? Připravte návrh a dotáhněte obchod do konce.
  • Péče. S úsměvem pomozte každému klientovi, který k nám zavítá. Ať už potřebuje založit účet nebo zjistit, kde je nejbližší dobrá restaurace.
  • Plnění plánů. Za rok si vybudujete portfolio spokojených klientů, kteří vás rádi doporučí svým známým. Plnění obchodních plánů je pro vás hračka.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • základní orientaci v bankovních produktech
  • elán a chuť pustit se do toho!

Proč pracovat právě u nás?

  • budete pracovat v příjemném a moderním pracovním prostředí respektující potřeby zaměstnanců
  • Vaše práce bude mít smysl a vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
  • oceňujeme spolupráci založenou na vzájemné důvěře, vstřícnosti a náročnosti
  • získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
  • Vaše celková odměna vás mile překvapí, když vy překvapíte nás
  • můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí - např. odborné dobrovolnictví a mentoring, regionální granty, konkrétní pomoc jednotlivcům
  • pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní rituály (např. celobankovní sportovní hry), navíc podporujeme sportovně společenská týmová setkání poboček a útvarů banky
  • máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
  • naše benefity jdou za obvyklý standard (5-ti týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi),

Navíc poskytujeme:

  • cafeterii nastavenou na míru
  • 3 dny zdravotního volna
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby