Práce pro lepší BUDOUCNOST

SNÍDAŇOVÝ ČÍŠNÍK / SERVÍRKA - dlouhodobá brigáda
ROWAN

Chcete být součástí týmu exkluzivního rodinného hotelu umístěného v historickém centru Prahy? Máte reprezentativní vystupování a vstřícnou povahu? Hledáte dlouhodobou brigádu?

Potom neváhejte a kontaktujte nás!

Náplň práce:

* sklízení špinavého nádobí a prostírání stolů
* roznášení nápojů

Požadujeme:

* praxe v oboru velkou výhodou (vhodné pro studenty hotelové SŠ nebo gastronomické SOŠ)
* komunikativní znalost AJ (obsluha zahraničních zákazníků)
* vystupování na úrovni odpovídající luxusnímu hotelu
* flexibilitu a loajálnost
* ochotu vůči klientům
* ochotu učit se a chuť do práce
* možnost chodit do práce od 7.00 – 11.00 hod, cca 3-4x týdně (dle dohody)
* v případě zájmu možnost chodit i na večerní akce
* možnost dlouhodobé spolupráce

Nabízíme:

* brigáda (DPP, DPČ)
* příjemné pracovní prostředí mezinárodně uznávaného luxusního hotelu
* mladý pracovní kolektiv
* zajímavé platové podmínky
* příspěvek na stravování
* nástup možný IHNED
* místo výkonu práce: Hotel Paříž, U Obecního domu 1, Praha 1
* dopravní dostupnost: Metro B - Náměstí Republiky cca 1 min, Metro A - Můstek - cca 5 min