Systeum s.r.o.

IT CONSULTANT / HR ASSISTANT
Chceš proniknout do světa IT a pracovat v mladém kolektivu? Systeum hledá zodpovědného a aktivního člena týmu. Náš interní tým je vlajkovou lodí, která určuje směr společnosti. Plánujeme, obchodujeme, vyvíjíme. Pomoz nám plout vodami IT projektů!

Co Vám tato pozice přinese?
- Získání cenných zkušeností v IT a HR
- Netradiční firemní akce
- Stravenky, jazykové i profesní vzdělávání
- Flexibilní pracovní doba
- Možnost kariérního růstu

Hlavní náplň práce:
- Aktivní komunikace s IT profesionály o jejich možnostech uplatnění na projektech pro přední české i světové společnosti
- Vyhledávání IT profesionálů na profesních sociálních sítích a v CRM
- Standardní administrativní činnosti (MS Office, emaily, vyřizování korespondence, organizace schůzek atd.)
- Tvorba nabídek IT pozic

S čím pracujeme:
- LinkedIn a jiné sociální sítě
- MS Office
- interní CRM systém
- inzertní portály

Zaujal Tě popis? Zastav se za námi na Chodově na kávu, ať vidíš, jak to u nás chodí.