Zaplo Finance s.r.o.

Specialista oddělení péče o zákazníky
- jednání s klienty, poskytování špičkového produktového poradenství - práce na PC (dohledávání informací o zákazníkovi) - zpracování žádostí o půjčku - účast na produktových školeních - emailová komunikace

Hledáš práci v dynamicky se rozvíjející společnosti v oblasti finančních služeb?

Baví Tě telefonovat a komunikovat? Pokud ano, tak právě Tobě chceme nabídnout toto nadstandardní finanční ohodnocení:

  • plat až 26 tis. Kč (fix 19 500 Kč + propracovaný systém bonusů)
  • náborový příspěvek 5 000,- Kč
  • odměnu za doporučení nového kandidáta až 10 000,- Kč
  • stravenky, Multisport kartu, zvýhodněný tarif mobilního operátora, 5 týdnů dovolené

Chceš se dozvědět více? Čti dále....

Jsi vhodný kandidát na tuto pozici? Když ano, tak máš...

  • určitě maturitu
  • čistý trestní rejstřík, který je u nás podmínkou
  • dobrou znalost češtiny
  • uživatelskou znalost PC
  • chuť pracovat na zákaznické lince

Bojíš se toho, že nemáš žádné zkušenosti? Zbytečně :-)

V začátcích Ti pomůžeme a všechna školení, která u nás v úvodu absolvuješ, Ti i zaplatíme :-)

Pokud Tě tato nabídka oslovila, chceš jistě vědět v čem bude spočívat Tvoje

Pracovní náplň

  • budeš komunikovat s klienty a poskytovat špičkové produktové poradenství
  • pracovat s PC a systémem při hledání informací o zákazníkovi a produktech
  • zpracovávat žádosti o půjčky od našich klientů
  • účastnit se produktových školení
  • zpracovávat emailovou komunikaci od našich klientů

Chceš to s námi zkusit?

Dále by Tě mohly zajímat ještě další výhody...

  • nabízíme každodenní rozvoj a podílení se na projektech firmy
  • firma má výbornou dopravní dostupnost v centru Prahy
  • své zaměstnance průběžně školíme a vzděláváme
  • možnost kariérního růstu, protože vždy upřednostňujeme interní kandidáty
  • zajistíme občerstvení na pracovišti
  • pořádáme zaměstnanecké akce a soutěže
  • čeká na Tebe přátelský kolektiv, moderně vybavené kanceláře

Napiš nebo zavolej, těšíme se na Tebe!