PRÁCE NA MÍRU

Administrátor/-ka skenerovny - Ostrava
MONETA Money Bank

Administrátor/-ka bude vykonávat práci pro podporu prodeje, jako například zpracovávat dokumenty, vykonávat kontroly, vést záznamy. Je vyžadována znalost postupů a procesu hypoték. Tato pracovní funkce je mimo své standardní pracovní povinnosti, které jsou popsané níže, aktivní podporou pro business a také pro týmy Centra hypoték v Ostravě.

Náplň práce

  • Evidence a zpracování doručené pošty (ranní i odpolední)
  • Příprava dokumentů pro skenování jako např. rozkopírování, štítkování, rozdělení dokumentace dle procesu
  • Indexace dokumentů nových obchodů a dokumentů pro různé byznysy + indexace přijatých dodatečných dokumentů z pošty
  • Kompletace podkladů do složek k novým obchodům po naskenování
  • Zastřešení komunikace s navazujícími odděleními – např. řešení urgentů, v případě nestandardně zpracovávaných obchodů
  • Příprava pro doskenování v případě nenaskenovaných dokumentů, příp. řešení reskenů (nečitelné kopie apod.)
  • Zodpovědnost za kvalitu skenu a dodržování stanovených časových limitů
  • Archivace složek + dodatečných dokumentů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Dobré vyjadřovací schopnosti, komunikační dovednosti
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Předložení výpisu z rejstříku trestů při nástupu

Nabízíme

  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a 1-5 dní Free Days
  • Dny volna navíc – sick days, parents day atd.
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
  • Prostor a podpora při vzdělávání
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře