PRÁCE NA MÍRU

Skladník
T.S.BOHEMIA a.s.

Hledáme nové pracovníky do skladu pro naši olomouckou centrálu! Jde o pestrou práci, vhodnou pro dynamické lidi (vhodné i pro absolventy).

Náplň práce:

  • výdej/vyskladnění zboží zákazníkovi,
  • příjem/naskladnění zboží,
  • komunikace se zákazníky
  • zodpovězení základních technických dotazů a připomínek,
  • kompletace objednávek podle průvodních dokladů,
  • spolupráce při inventurách skladových zásob.
  • Pracovní doba dle otevírací doby pobočky.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání, min. vyučen, výhodou zaměření IT nebo obchod, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu a samostatnost. Nutná orientace na zákazníka, příjemné vystupování a kvalitní komunikace v českém jazyce.

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející firmě, silné zázemí ryze české společnosti, získání cenných zkušeností ze skladového hospodářství a možnost profesního růstu. Dobré platové ohodnocení přesahující průměrnou mzdu v ČR v daném oboru. Nástup možný ihned nebo dle dohody!