PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s.

Administrativní pracovník/pracovnice
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. Jsme jedničkou na českém trhu v oblasti logistiky a distribuce ve zdravotnictví a již 25 let si budujeme dobré jméno a pověst stabilní společnosti.

Naší vizí je umožnit lékařům práci s moderními a ověřenými materiály, zdravotníkům pohodlnější postupy a pacientům bezpečnější a lepší podmínky ke zlepšení zdraví.
V loňském roce jsme na základě hodnocení našich zaměstnanců získali prestižní ocenění Aon Best Employers 2016. V současnosti hledáme pečlivého kolegu/kolegyni na pozici Administrativní pracovník/pracovnice v logistickém centru.

Vaším úkolem bude:

  • zpracování příchozích objednávek
  • odepisování zboží z konsignačních skladů
  • administrativní podpora a spolupráce s dalšími odděleními

Hledáme člověka:

  • pozorného a pečlivého
  • se smyslem pro detail
  • který si rozumí s excelovskými tabulkami

Výhodou je:

  • znalost systému Abra G4
  • zkušenost na obdobné pozici

Co Vám nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti s 25letou historií
  • týden dovolené navíc, dva dny zdravotního volna
  • další firemní benefity jako je mobilní telefon, stravenky a příspěvek na penzijní pojištění
  • při vzájemné spokojenosti i další odměny

Nástup IHNED
Lokalita: Praha-Východ (Jažlovice)

V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte. Vybraným zájemcům oznámíme termín 1. kola výběrového řízení. Prosíme uveďte telefonní číslo, na kterém budete k zastižení.

Všem ostatním uchazečům děkujeme za zájem pracovat pro naši společnost.