PRÁCE NA MÍRU

IT operátor
Cetelem

CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍ POZICE:

Podpora IT hotline - 1st line support - helpdesk

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Interní a externí hotline – 1st line support
  • Řešení service desk požadavků
  • Údržba PC, terminálů a tiskáren, podpora uživatelů
  • Monitoring infrastruktury, kontrola logů
  • Administrace Windows serverů a stanic
  • Školení interních zaměstnanců

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe na pozici v oblasti IT nebo na Service desku
  • Středně pokročilá úroveň AJ
  • Dobrý přehled ve výpočetní technice
  • Živá komunikativní osobnost s proklientským přístupem
  • Zodpovědnost, odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:

  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny - BNP Paribas
  • Perspektivní, zajímavou a motivující práci
  • Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup

Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvky na osobní rozvoj
  • Jazykové kurzy