Mastcon s.r.o.

Asistent/ka Managera-Praha,27 000 - 35 000 Kč
Náplní práce bude vedení agendy ,domlouvání osobních schůzek,kompletace podkladů,podávání reportů,komunikace s klienty.

Moderní a atraktivní pracovní zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti v Praze. Společnost je mezinárodní,plně licencovaný obchodník s mnoha pobočkami po celém světě a právě teď rozšiřuje svůj team v Praze.

Náplň práce:

- komunikace s investory

- obchodní jednání/centrála české pobočky

- zajištění kompletního servisu klienta

- řešení požadavků, ze strany klienta

- školení trénink/strukturovaný vzdělávací systém

- přímý kontakt s potenciálními klienty

- profesní a karierní růst v rámci společnosti po 7 měs.

-obšasné vzdělávací cesty na zahraniční  pobočky/Kypr,Dubai,Slovensko,Polsko,JAR,Čína,Vietnam

Požadujeme:

- min.ukončené SŠ vzdělání nebo SOU

- spolehlivost, profesionální vystupování

- uživatelská znalost práce na PC

- trestní bezúhonost

- flexibilita, komunikativnost

- týmová spolupráce

- chuť osobně se zdokonalovat

- vhodné i pro schopné a komunikativní absolventy

- znalost AJ není nutnou podmínkou, ale výhoda  pro budoucí zahraniční stáže

- benefity a bonusy

- zahraniční dovolené

- roční nefinanční bonusy ve formě nového  vozu,motocyklu,lux. hodinek, atd.

- vzdělávací kurzy

- víkendové pobyty

- fotbalové turnaje na předních evropských  stadionech jako je Emirates stadium apod.

Nabízíme:

- 2 položkový platební systém

- Fix 15 000 Kč/HPP

- flexibilní položka - dle odvedené práce 750 - 25  000 EUR