AirJobs.cz

Redaktor
Hledáme k nám, do společnosti Airjobs.cz nového parťáka! Pokud hledáš práci, kterou si můžeš řídit sám, jsi na správném místě.

Jsme nadšený tým, který se snaží zlepšovat každý den a hledáme nového člena, který má hlavu plnou nápadů a přehled v personalistice.

Co od tebe očekáváme:

  • Výbornou znalost českého jazyka, gramatiky a stylistiky
  • Zájem o nové trendy v oblasti lidských zdrojů, HR a PR
  • Zodpovědnost a dodržení stanovených termínů
  • Psaní článků na předem určené téma a tvorba rozhovorů

Náplň práce:

  • Dostaneš od nás jednou týdně zadané téma, na jehož základě vymyslíš poutavý článek
  • Budeš se držet stanoveného počtu znaků a článek budeš udržovat v určitém měřítku
  • Jednou měsíčně uděláš rozhovor s někým zajímavým

Co nabízíme:

  • Super kolektiv, který ti vždy rád pomůže
  • Dlouhodobou spolupráci, která v případě spokojenosti poroste
  • Získání praxe s portálem práce AirJobs.cz
  • Práci z domova, nebo odkudkoliv budeš chtít
  • Tvůrčí a motivující práci

Mzdové ohodnocení:

  • 200 - 500 Kč za článek, dle jeho náročnosti /4x měsíčně
  • 1.000 Kč rozhovor / 1x měsíčně

Zaujala Tě možnost spolupráce s naší společností Airjobs.cz?  Napiš nám, proč jsi právě ty tím nejlepším kandidátem! Zašli nám svůj životopis, motivační dopis a ukázku tří publikovaných textů. Nebojte se předvést svou kreativitu a originalitu!

Těšíme se na setkání při pohovoru!