Exclusive Tours s.r.o.

Front Office Manager / Assistant
Budeš první tváří, kterou hosté naší společnosti uvidí při jejich osobní návštěvě. Budeš mít na starosti denní chod společnosti a budeš její administrativní podporou. Každý den se setkáš s novými požadavky, které bude potřeba rychle vyřešit.

Exclusive Tours hledá kolegu nebo kolegyni pro rozšíření našeho mladého a dynamického týmu. Pokud splňuješ následující požadavky a chtěl/a bys pracovat ve společnosti, která má na prvním místě své klienty a neustále pracuje na zlepšování svých služeb, pošli nám svůj životopis a fotografii společně s motivačním dopisem - oboje v českém a anglickém jazyce.

Náplň práce

Mezi Tvou každodenní činnost by především patřilo:

  • zajištění denního chodu společnosti
  • uvítání a uvádění návštěv
  • objednávání občerstvení a kancelářských potřeb
  • vyřizování pošty a příchozích telefonátů
  • asistence s HR
  • organizace a zajištění firemních akcí
  • zařizování kurýrů a parkování
  • komunikace se správcem budovy (opravy, změny)
  • evidence smluv
  • komunikace s marketingovými partnery a urgence termínů
  • obchůzky obchodních partnerů v rámci Prahy
  • udržování hezkého prostředí kanceláře
  • práce s interním systémem firmy
  • další úkoly dle denní potřeby

Koho hledáme

Abys zapadl/a do naší společnosti a nabízená pozice tě bavila, měl/a by sis na většinu následujících otázek (ideálně na všechny) odpovědět ano:

  • jsi přátelský a vysoce motivovaný člověk, kterému více než cokoliv jiného vyhovuje práce ve fajn týmu
  • bavilo by tě pracovat pro společnost, pro kterou je kvalita služeb na prvním místě a která je průkopníkem ve svém oboru
  • máš pozitivní vztah k cestování, kvalitním službám a luxusu
  • ovládáš anglický jazyk na takové úrovni, aby Tě nebrzdil při každodenní písemné a telefonické komunikaci se zahraničními partnery
  • zodpovědnost, odolnost vůči stresu, pečlivost a pracovitost patří kromě jiných mezi tvé silné stránky
  • dobře si rozumíš s počítačem (ovládáš MS Word a MS Excel) a velmi dobře se orientuješ na internetu
  • ovládáš psaní všemi deseti
  • něco ti říká analytické a logické myšlení
  • absolvoval/a jsi minimálně střední školu s maturitou, ale chceš se i nadále mimo školu učit novým věcem
  • umíš komunikovat se svým okolím a máš dobré vystupování

Co Ti nabízíme

Naše společnost je všechno jen ne obrovská korporace, kde bys nemohl/a nic změnit nebo se aktivně podílet na rozvoji společnosti i oboru, ve kterém jsme leaderem. Každý zaměstnanec u nás má jméno, tvář a podporu nejen od kolegů, ale i od vedení firmy. Nabízíme ti:

  • zajímavou práci ve společnosti, která se ke svým zaměstnancům chová stejně slušně, jako ke svým klientům
  • přátelský kolektiv, pro který je cílem perfektně odvedená práce a spokojený klient
  • práce pro klienty, kteří patří mezi úspěšné podnikatele, manažery a sportovce
  • příjemné pracovní prostředí v kancelářích v centru Prahy - 5 minut chůze od metra A, B, C i zastávek tramvaje
  • možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
  • služební telefon s neomezeným voláním
  • další benefity v podobě firemních akcí či karet Multisport